Ota yhteyttä

Toimihenkilöt

 

Presidentti

Jorma Lehtinen

jomi.lehtinen@gmail.com

0400 626069

Varapresidentti

Kari Hemminki

hemminki@poliisi.fi

040 5071501

Edellisen kauden presidentti

Maria Kahilampi

maria.kahilampi@gmail.com

050 4143495

Tulevan kauden presidentti

Joona Koivistojoona.koivisto@turva.fi040 5253347

1. sihteeri

Susan Äijälä

susan.aijala@gmail.com

044 3061122

Rahastonhoitaja

Jukka Ylimäki

jukka.ylimaki@kotikone.fi

045 8869255

Nuorisovaihtoasiamies

Jorma Kunnas

jorma.kunnas@lempaala.fi

050 5352711

Klubimestari

Matti Sinisalo

matti.s.sinisalo@luukku.com

050 3480899

Kansainvälisen palvelun komitean pj. Rotarysäätiökomitean pj.

Markku Kalliomäki

markku.kalliomaki@kolumbus.fi

0400 628606

Juhlakomitean pj.

Tapani Tikkanen

millpromotionoy@gmail.com

050 5536922

Julkisuuskuvakomitean  pj.

Kari Pusa

kari.pusa@lvs.fi

050 5120097

Jäsenyyskomitean pj.

Markku Sipilä

markkus47@gmail.com

044 0339947

Palveluprojektikomitea (Kuokkalankosken markkinat)

Joona Koivisto

joona.koivisto@turva.fi

040 5253347

IT -vastaavaPekka Ketonenpekka.ketonen@stratman.fi0500 644336

Ota yhteyttä lomakkeella

Yhteydenotto *